Po nepovedeném utkání v Týnci jsme chtěli hlavně dobře vstoupit do zápasu, být aktivní a vrátit se k věcem, na kterých dlouhodobě pracujeme v tréninku. I přes několik absencí důležitých hráčů podal tým velmi dobrý výkon a od úvodu bylo vidět, že hráči chtějí zápas zvládnout daleko lépe než minulý týden.
Začátek utkání se nám povedl. Byli jsme aktivní, rychle dostupovali soupeře a vytvářeli si šance. Přesto jsme po vlastní chybě v rozehrávce inkasovali jako první. Naše hra ale pokračovala ve velmi dobrém tempu a díky velké efektivitě Tomáše Veverky se nám podařilo skóre rychle otočit a první třetinu vyhrát 4:1.
Ve druhé části se hra vyrovnala. U některých našich hráčů už nebyl tak důsledný pohyb a soupeř svou hru také výrazně zlepšil. Přesto jsme byli v zakončení velmi produktivní a po dvou třetinách vedli 8:3. Ve třetí části se prosazovali už více i hosté, ale naše vítězství jsme si pohlídali a utkání dotáhli do výsledku 10:6.
Celkově lze výkon hodnotit velmi pozitivně. Hráči podali oproti minulému týdnu zlepšený výkon, snažili se plnit věci, které po nich chceme, a odměnou jim bylo vítězství nad velmi kvalitním soupeřem, pro kterého to byla první bodová ztráta v jarní části.
Góly: Tomáš Veverka 9, Lukáš Kalina 1.
Více foto ze zápasu najdete zde: U11: FKM Čtyřkoly B – Kácov/Tichonice

Videozáznam celého zápasu: U11: FKM Čtyřkoly B – Kácov/Tichonice


